İBB BAŞKANI SAYIN EKREM İMAMOĞLU’NUN SİLİVRİ ZİYARETİ  
İBB Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu 20 Mayıs 2021 Perşembe günü Silivri’deydi. İmamoğlu geniş bir program ile gün boyunca Silivri’de bir çok noktayı ziyaret etti ve Silivrili vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılandı.
20.05.2021
227
Yazı Boyutu: A- A+

İBB Başkanımız Sayın İmamoğlu’nun ilk ziyaret noktası İBB Müjdat Gürsu Spor Tesisleriydi. İstanbul Büyükşehir Belediyemiz tarafından baştan aşağı yenilenerek modern bir görünüme kavuşan İBB Müjdat Gürsu Spor Tesislerinin açılışını İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu ve İlçe Başkanımız Berker Esen ile birlikte gerçekleştirdiler. Açılışa İBB Grup Başkanvekilimiz Doğan Subaşı, İBB Meclis Üyelerimiz Bora Balcıoğlu ve Melih Yıldız, Meclis Üyelerimiz ve İlçe yöneticilerimiz de eşlik etti. Yapılan çalışmaların tamamlanmasıyla Silivrispor’umuz tüm maçlarını FIFA standartlarına uygun Müjdat Gürsu Tesislerinde oynayacak. Aynı zamanda Tesise taleplerimiz doğrultusunda Amatör Spor kulüplerimizin kullanımı için eklenen malzeme odası ve fitness salonu da tamamlandı.

Ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kiptaş tarafından tarafından yapımı sürdürülen Kiptaş Silivri 4. Etap Konut Projemizi İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu ve İlçe Başkanımız Berker Esen ile birlikte ziyaret etti.

Bu ziyaretin sonrasında İstanbul’un yeni etkinlik hattı 500 İG otobüslerinin Seymen’de düzenlenen lansmanına katılan İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na İBB Meclis Üyelerimiz Bora Balcıoğlu ve Melih Yıldız, Meclis Üyelerimiz, İETT Yolcu Hizmetleri ve İletişim Daire Başkanımız Müfit Yetkin, İETT Bilgi İşlem Daire Başkanımız Şeref Can Ayata ve İlçe yöneticilerimiz eşlik etti. İBB, İETT ve Kültür AŞ. iş birliğiyle hayata geçirilen 500 İG, gezici bir kütüphane olmasının yanında etkinlik otobüsü olarak da İstanbul’un her iki yakasında yer alan köyleri ziyaret edecek.